Termius - SSH, Mosh and Telnet client

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Crystalnix Limited
Termius IOS mobil cihazınızda kullanabileceğiniz iş dünyanızla ilgili bir mobil uygulamadır.

IOS mobil cihazınıza artık iş dünyanızda vazgeçilmez bir alet olacak. Nasıl derseniz? Şöyle ki IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Termius mobil uygulaması Unix ve Linux sistemli makineler üzerinde etkili olan mobil uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın kullanımı oldukça basit olup, sizlere yormayacak aksine yönlendirecektir.

Uygulama ile sistem üzerinden çeşitli eklentileri yapmak ve aynı zamanda projelerinizi tamamlamak için Termius mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Akıllı mobil cihazınız iş dünyanızda da sizlere yardımcı oluyor. Evinizden de dilediğiniz gibi işinizi yönlendirebilir ve güçlü bir ilerleme kat edebilirsiniz. SSH programı olarak da karşımıza çıkan Termius mobil uygulamasını iş dünyanızda aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mobil cihazınızı da kullanım açısında daha verimli bir hale getiren Termius  mobil uygulaması tamamen ücretsizdir. Kullanmanız için mobil cihazınızın internete bağlı olması yeterlidir. Uygulamayı mobil cihazınıza indirin ve çalıştırın. Daha sonrasında uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan artı ibaresinden kendi hesabınızı uygulamaya ekleyin ve kaydedin. 

Daha Fazla Göster
Termius - SSH, Mosh and Telnet client indir
DİĞER SÜRÜMLER