Termius - SSH, Mosh and Telnet client

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 2.6.32
  • Dil Türkçe
  • Firma Crystalnix Limited
Termius mobil uygulamasını Android cihazınıza indirerek iş dünyanızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

UNIX ve Linux sistemli makinelerin uzaktan yönetiminde kullanılması için geliştirilen Termius mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamamız iş dünyanızda sizlere kolaylık sağlamak amacıyla geliştirilmiş oldukça işlevsel bir mobil uygulamadır. Uygulama üzerinden Unıx ve Linux sistemleri makineleri Termius uygulaması ile uzaktan yöneterek mobil cihazınızı iş dünyasında da daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamayı ücret ödemeden Android cihazınıza indirin, uygulama içerisinde göreceksiniz ki mobil cihazınız local server olarak uygulama içerisinde kayıtlıdır. Fakat bu uygulamada işinize yarayacak bir etken değildir, dilerseniz silebilirsiniz. Uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan artı ibaresine tıklıyoruz. New Host seçeneğinden kendi hesabınızı uygulama içerisine ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Termius mobil uygulamasının kullanım dili İngilizcedir. Fakat belirgin yönlendirmeler sayesinde uygulamayı kavramanız çok da zor olmayacaktır. Bu sebeple iş dünyanızda sizlere fayda sağlayacak olan Termius mobil uygulamasını sizde cep telefonunuza indirin hesabını yazın ve mobil cihazınızdan kullanmaya başlayarak keyfini çıkartın. 

 

Daha Fazla Göster
Termius - SSH, Mosh and Telnet client indir
DİĞER SÜRÜMLER